Σπίτι > Ειδήσεις > Εταιρικά Νέα Σχετικά με Προβολή Εξαρτήματος: Τερματικό Φορτίο SMA-50JRG
Εκδηλώσεις
Επικοινωνήστε μαζί μας
Επικοινωνήστε τώρα
Έλεγχος Σήματος Ακριβείας για Εφαρμογές RF & Microwave
  • Ευρεία κάλυψη συχνοτήτων: DC έως 18 GHz
    Κατάλληλο για τα περισσότερα κοινά σενάρια δοκιμών RF και μικροκυμάτων.
  • Χαμηλό VSWR (≤ 1.2)
    Εξασφαλίζει ελάχιστη ανάκλαση σήματος και υψηλή ακρίβεια μέτρησης.
  • Τυπική σύνθετη αντίσταση 50 Ω, χειρισμός ισχύος 1 W